Wynajem autokarów

od 20 do 80 miejsc

Dysponujemy pełną gamą pojazdów turystycznych. Od 20-osobowych busów po największe 80-osobowe autokary piętrowe. Dzięki temu możemy zaoferować rozwiązanie, które będzie dostosowane do Twoich potrzeb a nie tylko do możliwości przewoźnika.

Obsługa dużych grup

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze transportowej dużych grup. Organizujesz międzynarodową konferencję lub inne spotkanie na kilkaset czy kilka tysięcy osób? Możemy podstawić dowolną ilość autokarów lub busów oraz zapewnić obsługę anglojęzycznych koordynatorów.

Bezpieczeństwo i jakość

Nasi klienci nie oczekują od nas oszczędności kosztem bezpieczeństwa. Wszystkie wyjazdy planowane są zgodnie z przepisami dotyczącymi czasu pracy kierowców. Wszystkie autokary wyposażone są w pasy bezpieczeństwa i utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym.

Konkurencyjne ceny

Skala działalności naszej firmy pozwala na zaoferowanie konkurencyjnych cen. Nie jesteśmy jednak obciążeni zbędnymi kosztami administracyjnymi czy finansowymi, dzięki czemu możesz być pewny, że cena, którą zapłacisz będzie adekwatna do jakości usługi.