Usługi

PRZEWOZY
AUTOKAROWE

Szeroka gama pojazdów umożliwia nam dopasowanie autokaru do Twoich potrzeb i oczekiwań finansowych. Możemy podstawić zarówno nowe, luksusowe autokary jak i nieco starsze, lecz korzystniejsze cenowo i równie bezpieczne pojazdy.

TRANSFERY
LOTNISKOWE

Transfery lotniskowe za cenę ustaloną z góry.

Oferujemy legalne, bezpieczne i komfortowe transfery lotniskowe. Nie musisz obawiać się dziwnych wskazań taksometru, przejażdżki okrężną drogą czy kierowcy nie znającego języka polskiego. Posiadamy licencję na przewozy samochodami osobowymi a nasi kierowcy mają komplet uprawnień do wykonywania tego typu usług.

WYNAJEM
BUSÓW 20-30 OS.

Mercedes Sprinter wynajem

Mniejsza grupa do przewiezienia? Dysponujemy busami typu Mercedes Sprinter i VW Crafter na 20-24 osoby. Dla większych grup polecamy pojazdy typu Mercedes Mago II, które mogą zabrać na pokład nawet 30 osób z bagażami. Wszystkie pojazdy są wersji turystycznej.

Oferty skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Zanim zaoferujemy Ci konkretną usługę musimy dokładnie poznać Twoje potrzeby.

Przesyłając zapytanie określ maksymalną liczbę pasażerów, dokładne daty odjazdu i powrotu, trasę przejazdu oraz podaj informację czy potrzebujesz autokaru na lokalne wycieczki

Nasze wyceny zawsze zawierają wszelkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia. Nie musisz obawiać się ukrytych, niespodziewanych kosztów. Zobowiązania obydwu stron określone są w pisemnej umowie.

Nie zatrudniamy kierowców nie znających języka polskiego i krajowych realiów. Stawiamy na uprzejmość i elastyczność co nie oznacza zgody na łamanie jakichkolwiek przepisów.

Kilka słów

od naszych Klientów

W końcu trafiliśmy na kierowcę, któremu nie przeszkadza słuchanie przez nas w autokarze głośnej muzyki. Wreszcie czujemy się swobodnie!
Natalia Kowalczyk, Członek Zarządu Stowarzyszenia Studenckiego
Ze względu na skalę i skomplikowanie przedsięwzięcia mieliśmy problem ze znalezieniem przewoźnika, który mógłby sprostać temu wyzwaniu. Pan Mirosław Wilczek podjął się współpracy z nami i z realizacji zamówienia wywiązał
Waldemar Loss, Dyrektor Magis 2016
Autokar, którym jechaliśmy na wycieczkę został skontrolowany dwa razy w ciągu jednego dnia. Pierwszy raz pod szkołą przez policję, drugi na autostradzie przez Inspekcję. Obydwie kontrole nie wykazały żadnych usterek.
Agnieszka Wojtczak, wychowawca klasy IV „C”