WYCIECZKI

Czartery autobusowe to niedrogi i przyjemny sposób na dotarcie do celu. Niezależnie od tego, czy planujesz jednodniową wycieczkę, dłuższy wyjazd czy imprezę firmową, możemy zaoferować Ci odpowiedni autokar w rozsądnej cenie, dostosowanej do Twojego budżetu.

OBOZY, KOLONIE

Harcerze wsiadają do autobusu

Transport dzieci na obozy i kolonie to wymagające przedsięwzięcie. Od lat z powodzeniem obsługujemy wyjazdy harcerskie, piłkarskie, taneczne czy zwykłe kolonie. Dzięki dysponowaniu autokarami o pojemności 60, 70 i 80 pasażerów możemy zaoferować ekonomiczny transport dla dużych grup. W razie potrzeby możemy również podstawić samochody dostawcze do przewozu sprzętu sportowego czy biwakowego.

PIELGRZYMKI

autobus_z_pielgrzymami

Wyjazdy do miejsc kultu religijnego. Naszym kierowcom nie przeszkadzają modlitwy i śpiewy na pokładzie autokaru. Poczuj się swobodnie podczas wyjazdu na Jasną Górę, do Lichenia czy Św. Lipki. Jeśli zbierze się duża grupa pielgrzymów to doskonale sprawdzi się autokar piętrowy – zabierzemy do niego nawet ponad 80 osób.

TRANSFERY LOTNISKOWE

Kierowca odbiera pasażera z lotniska

Transfery lotniskowe dla lotniska Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Lotniska im. F. Chopina w Warszawie. Potrzebujesz dostać się z lotniska do hotelu? Dzwoń do nas. Obsługujemy transfery już od jednego pasażera aż po grupy na kilka autokarów. Stawki ustalane są ryczałtowo i będziesz znać cenę za przejazd już w momencie zamówienia transportu.

TRANSPORT NA WESELA

Bus dla gości weselnych

W tym wyjątkowym dniu postaw na solidnego przewoźnika. Po pierwsze musisz otrzymać czysty i sprawny bus podstawiony na czas a kierowca powinien być ubrany stosownie do rangi uroczystości. Doradzimy jak sprawnie i tanio zorganizować transport gości weselnych. Możemy również zaoferować mikrobusy do rozwożenia weselników lub odwieźć wszystkich jednym autokarem wykonującym kursy wahadłowo. A może masz ślub w innym regionie kraju i potrzebujesz przewieźć tam całą swoją rodzinę?

ZJAZDY, KONGRESY

Dzięki szerokim kontaktom na rynku transportu autokarowego jesteśmy w stanie sprawnie obsłużyć duże wydarzenia polityczne, naukowe, religijne i sportowe. Wykonywaliśmy już wiele zleceń na przewozy ponad 1000 osób. Zapewniamy koordynatorów, autokary rezerwowe oraz planowanie logistyczne. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zapewnij sobie bezproblemowy transport.

WYJAZDY NARCIARSKIE

autobus z narciarzami

Szukając autobusu na wyjazd narciarski musisz skupić się na pojemności bagażników. Standardowy autokar nie pomieści bagaży i sprzętu narciarskiego dla kompletu pasażerów. Z tego powodu musisz znaleźć autokar o długości 13 lub 14 metrów, który ma znacznie większe bagażniki. O oponach zimowych, łańcuchach śnieżnych do autokaru i dodatkowym wyposażeniu zimowym nawet nie wspominamy, przecież to u nas standard.

AUTOBUS REKLAMOWY

autobus reklamowy

Prowadzimy wynajem autokarów na potrzeby kampanii reklamowych i eventów. Możliwość oklejenia autokaru i aranżacji wnętrza. Obsługa kampanii wyborczych, tournee teatrów czy zespołów muzycznych. Istnieje również możliwość wynajęcia autobusów na długi czas, który może wynieść nawet kilka miesięcy.

IMPREZY MASOWE

autokary pod stadionem

Sprawnie przewozimy duże grupy uczestników imprez masowych. Wydarzenia sportowe, koncerty, zjazdy, kongresy, imprezy firmowe dużych firm to częste zlecenia dla naszej firmy. Bez kłopotu obsłużymy jednorazowo wiele grup z różnych części kraju, które muszą zostać dowiezione w jedno miejsce.

Kilka słów

od naszych stałych klientów

Wpisów nie znaleziono